everything about 3b

everything about 3b


#76 2006-11-12 17:57:14

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Liga

Post od Wowa :

Buhahahahahahahahahaha !!!! jutro wisla odzyska lidera !!! ja pier.... ale naiwność !!!!! nie mam pytań, a z dzisiejszego "popisu" wisly to po prostu HAHAHAHA POLEWAM !!!! a My swoje : Ole Legia ole ole Legia ole ole, Legia Warszawa Mistrzem Polski jest !!! Kolejne 3 punkty nasze a reszta na kolana !!!!


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#77 2006-11-12 19:54:17

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

Kurwa musicie człowieka dobijać POPIERDOLEŃCY

Tylko czyj to post ???? Jesteście niepoprawni, zresztą co mnie jakaś Legia obchodzi, przynajmniej nie mam takich komplesków jak Legioniści śmiać się z innych???

KUKUŁECZKA KUKA - SPIERDALAJ OKUKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

73 mecze bez porażki na własnym boisku w OE, to mówi samo za siebie!!!!!!!!!!!!!! Tego rekordu w Polsce nikt nie pobije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ONLY WISŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#78 2006-11-12 20:40:21

Stanley

Menel

Skąd: Jeleśnia
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 286
Punktów :   
WWW

Re: Liga

zgadzam sie szczota z toba, lecz ten rekord zostanie pobity przez............................WISŁĘ KRAKÓW,
ktora od zaraz zaczyna srobowac nowy rekord zwyciestw!!!!!!


Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła zwyciężać będzie wciąż.

                                                                WISŁA RULES!!

Offline

 

#79 2006-11-13 19:21:00

Dzięcioł

Alkoholik

Zarejestrowany: 2006-09-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Liga

taaa kolego stanleyu nic sie w wisle nie zmieni dopóki kukułeczka nie wykuka i nie zatrudnią kogoś normalnego!! nich już nawet smuda będzie lub jemu podobni bo to jest po prostu żenada. polacy są na tyle dobrzy, że nawet to co im wyjdzie potrafią bardzo szybko zepsuć. kiedys wisła ogrywała schalke, groclin manchaster city, a teraz?? albo legia, świetny zeszły sezon, a jak przyszły puchary to przegrana ze słabiutką austrią. i co teraz?? znów sie podniesie, zdobędzie mistrza (w czym moze przeszkodzić jej BOT (o ile przez przerwe go nie rozsprzedadzą) albo korona). po prostu to jest żenujące.......


Święte Barwy Swe Wznieś I Zaśpiewaj Teraz Tę Pieśń
Niech Patrzy Cały Świat Jak Podbeskidzie Gra
A Więc Naprzód Idż W Bój Ukochany klubie Ty Mój
Przy Tobie Nasza Brać Na Wieki Będzie Trwać

Offline

 

#80 2006-11-13 22:26:16

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

To jest Polska i OE, najlepszy serial, lepszy niż Dominanta na sukces. Swoją drogą w Wiśle powinni wypierdolić Okuke, Kapke, wogóle cały zarząd i zrobić czystke w składzie, bo inaczej to czarno to widzę.


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#81 2006-11-13 22:32:49

Wowo

Menel

7941425
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 169
Punktów :   

Re: Liga

Staszek ja już Ci wcześniej napisałem ze jesteś naiwny, ale widocznie chciałeś to jeszcze dobitniej podkreślić
dzięki Zo(L)tan


Warszawo ! Sto(L)ico !! NADCHODZĘ !!!

Offline

 

#82 2006-11-13 23:17:52

Dzięcioł

Alkoholik

Zarejestrowany: 2006-09-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Liga

nie, staszek jest po prostu niepoprawnym optymistą ;p


Święte Barwy Swe Wznieś I Zaśpiewaj Teraz Tę Pieśń
Niech Patrzy Cały Świat Jak Podbeskidzie Gra
A Więc Naprzód Idż W Bój Ukochany klubie Ty Mój
Przy Tobie Nasza Brać Na Wieki Będzie Trwać

Offline

 

#83 2006-11-19 13:15:24

Stanley

Menel

Skąd: Jeleśnia
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 286
Punktów :   
WWW

Re: Liga

hehehehhe moze jestem ale dzis polewam z tego co zrobila legia buahahahahahaahhahaa


Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła zwyciężać będzie wciąż.

                                                                WISŁA RULES!!

Offline

 

#84 2006-11-19 18:22:44

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

Staszek wstyd mi za ciebie..... To że Legia przegrała mnie nie obchodzi, mnie obchodzi kiedy wypierdolą z Wisły kurwa największego Huja - Okuke. Kurwa on jest trenerem?, kurwa ja byłbym lepszym, paranoja kolejna porażka ale cieszę się może wreszcie coś się stanie i wyjebią Okuke na zbity pysk. Mecz oglądałem ale nic o nim nie powiem, bo widziałem tylko białą mgłę...
ŁKS ma szczęście bo pierwsza bramka to piękna asysta Dudki do Arifovica a druga to stadiony świata, kas taki strzał??????????????
Odnośnie lidera, to zawdzięcza to Matusiakowi i trenerowi Lenczykowi, wkurza mnie Matusiak, jak czytam jego wywiada to widać że to taki cwaniak, już się czuję MEGAgwiazdką, a mu runda wyszła i już, jednak życzę mu dobrego transferu na zachód, gdzie może coś pogra??
Nic panowie OE zapada w sen zimowy, do usłyszenia w marcu.
ONLY WISŁA!!!!!!!!!


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#85 2006-11-19 19:15:37

Dzięcioł

Alkoholik

Zarejestrowany: 2006-09-05
Posty: 35
Punktów :   

Re: Liga

Szczota napisał:

wkurza mnie Matusiak, jak czytam jego wywiada to widać że to taki cwaniak, już się czuję MEGAgwiazdką, a mu runda wyszła i już

o czym ty szczota piszesz?? z tego co ja czytałem i słuchałem, to naprawde to jest gościu w porządku i żadna sodówa mu nie uderzyła


Święte Barwy Swe Wznieś I Zaśpiewaj Teraz Tę Pieśń
Niech Patrzy Cały Świat Jak Podbeskidzie Gra
A Więc Naprzód Idż W Bój Ukochany klubie Ty Mój
Przy Tobie Nasza Brać Na Wieki Będzie Trwać

Offline

 

#86 2006-11-19 19:26:15

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Liga

Zgadzam się z Dzięciołem. Gdyby Matusiak grał w Wiśle to byś tak nie pisał...


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#87 2006-11-19 21:22:08

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

No co wy jak gościu mówi że nie zadowoli go klub średniej półki z ligi hiszpańskiej czy włoskiej, i mówi że chce grać w czołowych klubach, które grają o wysokie cele to mi się wydaje że on zyje w innym świecie, albo nie gra w OE. Znając życie jeśli wyjedzie to do 2 ligi hiszpańskiej albo angielskiej gdzie chwile pogra i siądzie na ławe, tak jak reszta naszych gwiazd OE grająch na ofensywnych pozycjach. Zresztą to trochę dziwne że ojciec decyduje gdzie pojedzie... ???
W naszej lidze rzadko kiedy piłkarz utrzymuję świetną formę dłużej niż sezon czy runde. Jak kopnie parę razy dobrze piłkę to już jego cena skacze że szkoda gadać, prezesi to tez ładni frajerzy.
Ja tylko chcę powiedzieć że jemu już zaczyna sodówka uderzać gdy przeczytał w jakimś Fakcie że się nim AS Roma interesuje, takie bajki to należy w książki włożyć. Z resztą to jest moje zdanie i przecież możecie mieć inne zdanie. A fakt że nie gra w Wiśle nie ma tu nic do rzeczy, bo Matusiak na chwile obecną jest najlepszym napastnikiem OE.

Pierdolone forum nie mogę pisać nowego posta!!!!!!!!

I właśnie dzisiaj ruszyła OE !!!! Nareszcie....
Ja powiem tyle, nie wiem jakim cudem Legia tego meczu nie wygrała??? Włodarczyk patrz Nędza...
U-boot szaleje bez Matusiaka, ale Łęczna to słaba drużyna, jednak 6 do 0 robi wrażenie.
Nic jutro zobaczymy co zagra Korona i Zagłębie, a pojutrze mam nadzieję, że Wisła upora się z Górnikiem.
Mimo wszystko ciekawa liga. Emocje, emocje, emocje .....

A tu dla miłośników futbolu o skromnym portfelu i internecie:
http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/index.html
Mecze na żywo za friko!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Szczota (2007-03-02 22:46:55)


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bw2012.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.dietetyka2010.pun.pl www.td-zseis.pun.pl www.aguria.pun.pl