everything about 3b

everything about 3b

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-08-21 15:13:00

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Wypad w góry

Ogłaszam wszem i wobec że w tym tygodniu(ewentualnie w nastepnym) można będzie skorzystać z mojej dobroduszności. Otóż wreszcie udało mi się załatwić domek na Abrahamowie(taka góra) z prądem. Planuję tam zrobić 3 dniowe rekolekcje dla was wszytskich. Będzie nocleg, leniuchowanie, imprezowanie, i cokolwiek można robić na łonie natury, może ktoś dostanie weny twórczej i napisze jakiś szajs, który za 100 lat będzie uznawany za klasykę, a twórcę ogłoszą wieszczem, zresztą mniejsza oto. W domku letniskowym mamy prąd, jednak nie ma wody bieżącej, trzeba czerpać wodę ze studni oraz jest tylko gdzieś 6-7 miejsc do spania we wnątrz. Mam załatwione już 2 namioty 3 osobowe, jeśli trzeba będzie to skombinuje więcej. Akurat powiem tak, ludziska musicie się sprężyć i dać mi znać kto byłby chętny i czy jest wogóle sens, że myślę o was(przyjaciołach). Zresztą nieważne najwyżej obejdę się bez was, hehehe. Żartuje. Tylko sprawa wygląda tak, ten kto chciałby się wybrać do mnie, musi sobie skonbinować śpiwór(to jest jeszcze do omówienia) i nie wiem jak wygląda sprawa z żarciem. Sam mam problemy żeby siebie wyżywić, więc myślę że się złożymy i kupimy żarcia. Aha zapomniałbym o czymś co dla niektórych jest najważniejsze - napój bogów, żaden problem tylko nie chcę widzieć wódki, same piwka, bo nie chcę żeby ktoś przyszedł, nawalił się i trzeźwiał 3 dni, no i wrócił do domu. Bo ja pragnę dobrej zabawy i mile spędzonego czasu przy piwku, wśród swojaków. A sprawa z dojazdę jest jeszcze do omówienia, chociaż myślę, że podjedziecie PKS-em do Cięciny Górnej i jakąś godzinkę z hakiem podejdziecie. Na koniec mam prośbę do zmotoryowanych, potrzębuję kierowcy z samochodem, aby jak najbliżej wywieżć to co będzie trzeba. No i ostatnia prośba o to aby znalazł się ktoś kto umie gotować, bo  nie zamierzam jeść samych zupek chińskich. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani na gg czy smsem. AHA zapomniałem o ważnej rzeczy, która niezależy odemnie, pogodze, jak będzie lało cały czas to czarno to widzę.

PS. Doceńcie ten trud pisania tego posta więc odpisujcie co o tym sądzicie. Dziękujem, aha a w pakiecie dla uzależnionych mogę zaoferować kompa i telewizje na miejscu.


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#2 2006-08-21 19:17:06

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Wypad w góry

Ja raczej nie.


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#3 2006-08-22 13:23:56

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Wypad w góry

Widzę, że jest pełno chętnych. Jakby jednak ktoś chciał się przejść w góry to niech skontaktuje się ze mną. Dziwny jest ten świat.

Cholerna pogoda, głupki z meterologii, nawet pogody nie potrafia przewidzieć, wiec postanowiłem to zrobić w przyszłym tygodniu w środę, bo z tego co się orientuje będzie pasowało większej liczbie osób.

Ostatnio edytowany przez Szczota (2006-08-23 10:30:23)


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#4 2006-08-25 12:05:27

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Wypad w góry

W związku że pojawiła się nadzieja to termin jest na 30 sierpnia(środa). Z tego co pamiętam wiem że Ali, Szyna i Jacek na pewno byliby chętni. Ludzie co wy robicie??? Uczycie się ??? Trochę optymizmu i chęci, te góry to nie Tatry. Zgłaszajcie się i piszcie, bo będzie warto.


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2006-09-08 16:40:23

Tycka

Menel

4101625
Skąd: Jeleśnia City:)
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 279
Punktów :   

Re: Wypad w góry

Szczotersie gdyby nie fakt ze dopiero teraz mam mozliwosc dojscia do internetu to bym ci wczesniej napisala.... Pomysl byl git i gdyby nie pewna mala wpadka to bym powiedziala ze mozna to zrobic nawet teraz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uncensored.pun.pl www.dw-demonywojny.pun.pl www.gry-mmo.pun.pl www.tibiaots.pun.pl www.oldgamesneverdie.pun.pl