everything about 3b

everything about 3b

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2006-08-15 19:46:05

Zoltan

Moderator (L)egionista

Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 721
Punktów :   
WWW

Re: Liga

A o tej formi pogadamy w połowie sezonu .... Niby na czym Wisła zarabia ?? Moze na wejściówkach albo na kase za prawie Mistrza Polski ?? Gdyby nie Cupiał to by was nie było stać na grę w II lidze.


http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/46.jpg

Offline

 

#17 2006-08-15 22:29:03

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

Wowo pogadamy za kilka lat jak Zygo się wkurwi, kiedy będzie pompował bezskutecznie kasę, i karze ją zwrócić. Cupiał też był sponsorem, i niby nie pożyczał, jednak zmienił zdanie, bo jest prezesem i ma takie prawo. Co do tego iż dzięki jego pieniądzom jesteśmy Wielką Wisłą to prawda, ale teraz staliśmy się dobrze prosperującą firmom. A co do twojej wypowiedzi Zoltan. Wisła zarabia z kilku źródeł takich jak: wejściówki, karnety, reklamy, sponsoring, prawa telewizyjne, ogólnie dobry marketing. A z racji tego że jesteśmy najlepsi to sobie kosztujemy. Znajdź mi zespół bez jakiegoś prywatnego sponsora  która gra w lidze ???


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#18 2006-08-16 10:02:25

Wowo

Menel

7941425
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 169
Punktów :   

Re: Liga

ale on nie może zarządać zwrotu pieniędzy Szczota nie rozumiesz? to jest sponsor i co najwyżej może się wycofać, ale kasy mu wtedy nikt nie będzie oddawał! a poza tym Zygo nie jest właścicielem ITI tylko prezesem Legii i nie ma nic w sprawie kasy do gadania. A wasza wisla to była spółka (S.S.A.) i jej cupiał pożyczał pieniądze, a że był właścicielem to tak jakby pozyczał sam sobie. Teraz jak zrezygnuje z bycia właścicielem to będzie chciał od spólki tą kasę co jej pożyczył i pójdziecie z torbami! taka może być prawda. Piłka nożna dla Kibiców !!! a nie działaczy


Warszawo ! Sto(L)ico !! NADCHODZĘ !!!

Offline

 

#19 2006-08-20 01:51:33

Stanley

Menel

Skąd: Jeleśnia
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 286
Punktów :   
WWW

Re: Liga

znow legia pokazala klase grat i zycze mistrza - wiem wiem wy zawsze zle zaczynacie aby  potem ..............

Ostatnio edytowany przez Stanley (2006-08-20 01:52:02)


Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła zwyciężać będzie wciąż.

                                                                WISŁA RULES!!

Offline

 

#20 2006-08-21 11:58:45

Wowo

Menel

7941425
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 169
Punktów :   

Re: Liga


Warszawo ! Sto(L)ico !! NADCHODZĘ !!!

Offline

 

#21 2006-08-21 12:38:35

.A.L.I.

(L) Szajbus elo banjo

4648267
Skąd: <<Route66>>
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 338
Punktów :   

Re: Liga

Staszek, nie docinaj, nie docinaj...


..::  .A.L.I. = So Much Fun  ::..

Offline

 

#22 2006-08-21 14:02:13

Stanley

Menel

Skąd: Jeleśnia
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 286
Punktów :   
WWW

Re: Liga

WISEŁKA 2:0 ciesze sie ze zbieramy punkty nareszcie po dobrej grze


Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła zwyciężać będzie wciąż.

                                                                WISŁA RULES!!

Offline

 

#23 2006-08-21 15:16:55

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

Stanley oglądałeś ten sam mecz ?????? Szczerze mówiąc Wiślacy zagrali hujowo, ale mnie to huj obchodzi liczą się 3 pkt i zwycięstwo, bo o to w tej grze chodzi. ONLY WISŁA. A co do Legii to nie będę komentował jej postawy, bo jej nie kibicuje.


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#24 2006-08-22 09:25:48

Stanley

Menel

Skąd: Jeleśnia
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 286
Punktów :   
WWW

Re: Liga

kurwa hujowo - to ty chyba szczota nie pamietasz jak grali WISLacy w tamtym sezonie .......................


zreszta napisalem ze " zbieramy punkty po dobrej grze "- chodzi mi ogolnie o ten sezon -w koncu nawet bramki jeszcze nie stracilismy ( poza tym dobra to nie jest jakies nadzwyczajne okreslenie )

Ostatnio edytowany przez Stanley (2006-08-22 09:28:36)


Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła zwyciężać będzie wciąż.

                                                                WISŁA RULES!!

Offline

 

#25 2006-08-22 13:32:31

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

Stanley to że grają na 0 z tyły cieszy. Jednak wkurza mnie gdy nie potrafimy zagrać kilka podań z klepki, no bo wiesz długie podania są dobre, ale bez przesady. To jak grają ogólnie jest do zcierpienia, ale cieszy mnie kiedy grają pressingiem na całym boisku i przeprowadzają szybkie akcje. Jeśli oglądałeś mecz z Koroną, to pierwsza połowa mówi sama za siebie, jednak drugo była przyzwoita, dzięki Pauliście. Wiadomo fajnie się ogląda piękne akcje, tzw. radosny football, ale prawda jest taka że radosny football nie wygrywa. Wiem tylko tyle że mogą grać lepiej, a narazie jest dobrze bo Garbusek jest kontuzjowany. ONLY WISŁA!!!


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#26 2006-08-27 12:55:39

Stanley

Menel

Skąd: Jeleśnia
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 286
Punktów :   
WWW

Re: Liga

brawo legia - nareszcie wygraliscie. szkoda ze macie tak slaba obrone ( 8 br straconych) po 5 kolejkach oj ...
w tamtym sezonie straciliscie tylko 17 ( o ile dobrze pamietam)
teraz czekamy na WISŁĘ KRAKÓW -ciekawe jak ona sobie poradzi - w koncu nie wygrala narazie zadnego meczu na wyjezdzie heheehhe ~2:1 dla WISŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła zwyciężać będzie wciąż.

                                                                WISŁA RULES!!

Offline

 

#27 2006-08-27 18:15:18

Wowo

Menel

7941425
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 169
Punktów :   

Re: Liga

z tego co zauważyłem to wisla nie umie grać tam gdzie drużyny mają dobrych kibiców, a lech chociaż go nienawidze to trzeba przyznać, że kibicowsko sa dobrzy więc nie widze dzisiaj wisly w tym meczu. Swoja droga ciekawe czy przyjada na lecha jej kibice


Warszawo ! Sto(L)ico !! NADCHODZĘ !!!

Offline

 

#28 2006-08-27 22:56:41

Szczota

Menel

Skąd: Wiślak z Reymonta!!!
Zarejestrowany: 2006-05-21
Posty: 209
Punktów :   

Re: Liga

Mecz kolejki. Stanley ty za dużo nie komentuj, Wisła mogła bezproblemu wygrać, te 2 setki Pawła Brożka, nic dobry remis, nareszcie piękna gra Wisełki, od pierwszej do ostatniej minuty i najważniejsze GRAMY DO KOŃCA!!! ONLY WISŁA!!!


Czy wygrywasz, czy nie Zawsze ja kocham Cię!!! W sercu moim WISŁA, i na dobre, i na złe!!!
                                                   ONLY WISŁA!!!
                                      ZDROWIE WISEłKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline

 

#29 2006-08-28 10:15:24

Stanley

Menel

Skąd: Jeleśnia
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 286
Punktów :   
WWW

Re: Liga

na lecha kibice Wisły kupili 193 bilety heeheheeehee -a jednak cos pokazala ( poza nieskutecznoscia)


Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła zwyciężać będzie wciąż.

                                                                WISŁA RULES!!

Offline

 

#30 2006-08-28 10:21:49

Wowo

Menel

7941425
Zarejestrowany: 2006-05-19
Posty: 169
Punktów :   

Re: Liga

193 bilety?? przecież to żenada!! chyba ze mieli ograniczenia albo zakaz. Ale jak nie to nic tylko można sie z nich śmiać. Legia na łks, chociaż miała zakaz pokazała sie w liczbie 400 osób- przypominam, że mamy z Łodzią kosy po obu stronach. Dlatego Legia zawsze jest od was lepsza i stad sie rodza wasze kompleksy !


Warszawo ! Sto(L)ico !! NADCHODZĘ !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.realcraft.pun.pl www.aguria.pun.pl www.bw2012.pun.pl www.td-zseis.pun.pl www.dietetyka2010.pun.pl